Vizyonumuz & Misyonumuz

Toplumumuzun, daha kaliteli ürün ve hizmet arayışını karşılamak üzere diğer sektörlerde olduğu gibi özel sağlık sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır. Merkezimiz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sağlık ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine imkan sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, İki yıldır hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine özen gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle yaşam standartlarını yükseltebimektedir.

Merkezimizin vizyonel hedefleri arasında; tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti yakalayabilmek için altyapı çalışmalarına devam etme ve kurumsal gelişimi tamamlama konuları yer almaktadır. Merkezimizin amacı; sekiz yıldır olduğu gibi hizmet kalitesi yarışında kendimizi her yıl geçmek, sağlık sektöründeki uygulamaları başarı ve kaliteyle sunmak, güler yüzlü ve tecrübeli sağlık ekibimizle hizmet vermektir. Parolamız tecrübe ve güleryüzle gelen sağlık" olacaktır.

Sağlık sektöründe çıktığımız bu yolculukta; Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın memnuniyeti, kaliteli ve sürekli gelişim, yüksek performans, ekip çalışması pusulamız olacak ve bu değerlerimizden şaşmadan hedeflerimize devam edeceğiz.