Hakkımızda

single-img-03

Kimiz Biz!

Hakkımızda

Özel Ümraniye Sağlık Hizmetleri San.Tic ve Paz.A.Ş (Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi) Diyaliz hizmetine Ümraniye ilçesi Yıldırım caddesinde kurumlarla yapılan sözleşme sonrası 2008 yılı Temmuz ayında hasta kabulüne başlamıştır.

2008 yılından günümüze kadar deneyimli ve güleryüzlü ekibimizle sağlıkta kalite ve verimliliğini artıran diyaliz merkezimiz 1 adet Hepatit B (+) olmak üzere toplam 40+1 Cihaz ve yatak kapasitesi ile haftanın 6 günü 3 seans saat 06:30 / 20:30 arası yüksek nitelikli hemodiyaliz hizmetini sürdürmektedir.

Ümraniye Diyaliz Merkezi, insan sağlığı için çalıştığın bilincinde, tercih edilmenin verdiği sorumlulukla ve 2008 yılından bu yana aldığı güç ile kaliteli hemodiyaliz hizmetinin çıtasını yükseltmekte ve her geçen gün bir adım öteye taşımaktır.

Merkezimizin SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı,Özel ve Yurtdışı sigortalar ile anlaşması olup, herhangi ek ücret talep etmemektedir.

Sağlığın korunması bilinci ile diyalizin etkinliğini mümkün olabildiğince arttırarak, Sağlık Kalite Standartları anlayışıyla güvenilir, öncelikle tercih edilen, hasta memnuniyetini üst seviyede tutan, sağlıklı bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunan bir Diyaliz merkezi olmaktır.

Ümraniye Diyaliz Merkezi’nden hizmet alan bütün bireylerin sağlıklarıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak, hizmet kalitesini sürekli arttırarak, tıbbi etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmak ve tüm hastalarımızın kendilerini güvenerek emanet ettiği, tercih edilen bir Diyaliz merkezi olmaktır.

Dayanışma ve iş birliği içinde sağlık hizmetinde bireye saygılı, yenilikçi, güvenilir ve sürekli olmak,

Nitelikli sağlık hizmeti vermek,

Etik kurallar çerçevesinde mesleki gelişim ve sürekli eğitimle verimliliği arttırmak,

Hasta ve çalışan güvenliği öncülüğünde etkin, kaliteli hasta bakım ve tedavi hizmetlerini yerine getirmek,

Hasta eğitimine zaman ayırarak, hastayı bilgilendirmek ve böylelikle yaşam kalitesini artırmak,

Hasta ve yakınlarının moral ve motivasyonunu yüksek tutmak,

Toplumun sağlık, eğitim ve çevre sorunlarına duyarlı davranıp, destekleyici faaliyetlerde bulunup ve çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutmak,

Diyaliz (KBY) haricindeki hastalıkları konusunda da gerekli müdahaleleri yaparak ilgili branşa yönlendirmek en temel ilkemizdir.